DROBĖ

DROBĖ

Vieta: Kaunas, Centras, Drobės g.
Būklė: Tvarkingas
Tipas: Prekybinės, paslaugų paskirties patalpos
Statusas: Vystomas


Drobė – tai fabrikas tavo kūrybai. Nuo 1920-ųjų kurta industrinė istorija atgimsta naujoms perspektyvoms. Šiuo projektu prikeliame istorijos, autentikos ir charakterio pilną “Drobę”, kad ji taptų nauju visuomenės traukos centru Kaune.

Kontaktai pasiteiravimui

Tel.: +370 699 91 330

Drobė – tai fabrikas tavo kūrybai. Nuo 1920-ųjų kurta industrinė istorija atgimsta naujoms perspektyvoms. Šiuo projektu prikeliame istorijos, autentikos ir charakterio pilną “Drobę”, kad ji taptų nauju visuomenės traukos centru Kaune. Siekdami prikelti šį pastatą, mes iš naujo transformuojame jį - į naujas urbanistinio stiliaus erdves.

Siekdami pritraukti panašiai mąstančius, inovatyvius bei pridėtinę vertę Lietuvai kuriančius žmones, sukūrėme naują viziją. Tai sinergija, apjunginati naujas verslo galimybes, naujus ryšius ir bendruomenės kūrimąsi.

Bandydami sukurti palankią atmosferą kūrybiniam mąstymui, vidiniame Drobės kiemelyje numatytas “paslėptas sodas”, kuriame kiekvienas galės pasisemti naujų bei originalių idėjų.

Mėgstate naujoves, galėtumėte savo verslą apibūdinti kaip kūrybos procesą? Tai šios šviesios bei didelės erdvės skirtos būtent Jums- kūrėjams!

Tikime, kad kiekviena Jums sukurta erdvė padės išlaikyti kūrybiškumą bei produktyvumą Jūsų versle!

Palikite žinutę