DROBĖ

DROBĖ

Vieta: Drobės g. 62
Aukštas: 3
Plotas: 76 kv. m.
Kaina: 494 Eur/mėn
Būklė: Naujas

Kontaktai pasiteiravimui

Tel. Nr.: +370 655 06 675
Unikali vieta Kaune! Istorijos, autentikos ir charakterio pilna “DROBĖ”!
Nuo 1920-ųjų kurta industrinė istorija atgimsta naujoms perspektyvoms!

Žemųjų šančių mikrorajonas, atgijęs kartu su atnaujinta infrastruktūra, senosiomis kareivinėmis, kuriose kuriasi ne tik biurai, parduotuvės, bet ir gyvenamieji butai, šiai Kauno daliai įkvėpė šiuolaikiškumo viso miesto mąstu.
Laikas yra pagrindinis šių patalpų dekoratorius, tad interjeru siekiama išlaikyti pastato dvelksmą. Erdvė estetiškai atnaujinama metalo, medžio, betono ir stiklo medžiagomis paliekant drėgmės, šilumos, šalčio ir metų paliestas grindis, sienas bei kitus elementus. Šiuolaikiškas industrinis interjeras susivienija su fabriko istorine dvasia ir ją perteikia naujai atgimusiose patalpose, kurios pasižymi erdve ir funkcionalumu.

Šiandien ”DROBĖ“ apjungia naujas verslo galimybes, naujus ryšius ir indėlį į Šančių bendruomenės kūrimąsi! Tai vieta, išmaniai suplanuota erdvė verslo plėtrai!

INFORMACIJA APIE PATALPAS: 
* Siūlomos įvairios kvadratūros prekybinės zonos: nuo 80 iki 353 kv.m., kurių dydį kiekvienas nuomininkas gali adaptuoti savo poreikiams ir taip susikurti savitą prekybinio ar biuro ploto unikalumą.
* Esamos patalpos erdvios bei ekonomiškos ir pritaikytos efektyviam jų naudojimui.
* Dujinis šildymas.
* Dideli, nauji langai patalpoms suteikiantys šviesos ir jaukumo.
* Visos komunikacijos.
* Itin patogus susisiekimas naujai suremontuotu A. Juozapavičiaus prospektu, tik 7 min. iki Akropolio.
* Patogus parkavimas prie pat pastato (60 vietų).

ATEITYJE:
Patogiai suplanuotos bendro naudojimo zonos poilsiui, laukimui ar tiesiog knygos skaitymui.
Kavinės ir užkandžių erdvės.
Kad siela galėtų kurti būdama arčiausiai gamtos, dovanosime „Drobė“ bendruomenei sodus, „paslėptus“ ant pastato stogo. Tai bus puiki vieta įkvėpti gryno oro, pagauti kūrybinį įkvėpimą ar praleisti ypatinga šventę su šeima ar draugais.

Unikalus, stilingas, industrinis interjeras ir architektūra, pastatas su istorija bei interjeru siekiančiu išlaikyti esamą pastato dvelksmą!
Palikite žinutę